icon

InShot Editor

1.671.1299 için
Android

4.4

79

Resimleri ve videoları kırpın ve düzenleyin

10.3M

Bu uygulamayı oyla

+3

InShot Editor özel olarak Instagram'a yüklemek istediğiniz herhangi bir videonun son halini iyileştirmek için tasarlanmış bir fotoğraf ve video düzenleme uygulamasıdır. Ayrıca, resimlerinizi geliştirmenize ve elbette cihazınızın hafızasına düzenlenmiş videoları kaydetmenize izin verir.

Video düzenleme bölmesinde, sayısız ilgi çekici araç bulacaksınız. Örneğin, bir video eğer dikey formatta kaydedildiyse, ortalamayı ve görüntüyü büyütmeyi ya da resmin arkasında flu bir efekt oluşturmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, filtre uygulayabilir, yazı yerleştirebilir, müzik ekleyebilir ve hatta emoji bile ekleyebilirsiniz. Bitirdiğinizde, sadece videonuzu kaydetmek istediğiniz kaliteyi seçin.

Resim düzenlemek için bir çok seçenekle karşılaşırsınız. Resmi kırpabilir, sayısız farklı filtreyi uygulayabilir, parlaklığı ve doygunluğu değiştirebilir, yüzlerce çıkartma ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Kısacası, herhangi bir resme tamamen yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

InShot Editor güçlü bir resim ve video editörüdür, esas olarak Instagram'ın içeriğine yönelik tasarlanmış olmasına rağmen, cihazınızın hafızasına direkt olarak kaydetmek için resim ve videolarınıza dokunuşlarda bulunmanıza izin verir.
Sezen tarafından
Gereksinimler

Android 3.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

X